טיפול פרטני

דף הבית » טיפול פרטני

טיפול אישי – פרטני

כפי שאנו זקוקים למזון, להזנת הגוף, אנו זקוקים למגע עם האמת הריגשית, להזנת הנפש.  זהו התנאי להתפתחות וצמיחה ריגשית ומנטלית.
פעמים רבות, מתוך סערות, מתחים וקונפליקטים שלנו עם עצמנו, אנו נפחד לפגוש את מה שמעבר, את הרגש האמיתי. האמת הפנימית הזו, היא חלק מאיתנו, אך לעיתים, מרתיעה ומפחידה אותנו.
חשיבות התהליך הטיפולי, אינה בהעלאת העבר, אלא, ביכולת ״לחיות״ את החוויה הנוכחית.
זהו  תהליך המכוון לגילוי האמת הריגשית של האדם. המימד המשמעותי, הוא לאו דוקא הפרשנות הנכונה שהמטפל ייתן למטופל, אלא התהליך ההתפתחותי המתרחש בקשר מטפל-מטופל, תהליך היווצרות המשמעות המתרחש ביניהם.
המשמעות מתגלה ע״י תהליך של השראה פנימית הדדית, המאפשרת מפגש עם הלא-ידוע.

בקרב כל אחד מאיתנו מתקיימים ממדים ריגשיים, שאינם נגישים לנו, אלא לעיתים רחוקות, כשאנו מגלים דבר חדש על עצמנו שלא היה קודם, או חווים חוויה ריגשית לא-מוכרת שהופכת למוכרת ונהיית חלק ממי שאנו.

בתהליך הטיפול נפנה מבט פנימה, כדי ללמוד על ואת עצמכם מחדש, תוך כדי ניסיון  להעלות תכנים לא-מודעים למודעים.
תוכלו להבין את הקונפליקטים עמם אתם מתמודדים, תוכלו לראות את ההתנהגויות הלא רצויות שקונפליקטים כאלו יוצרים בתוככם, וחשוב מכל, יווצר יותר חופש בחירה, לפעול אחרת.
בנוסף, הקשר בין המטופל-למטפל, ביני לבינכם, משמש כמיקרו-קוסמוס לקשרים אחרים בחייכם. התבוננות בתהליכים הבינאישיים בתוך חדר הטיפולים מאפשרת לכם, ללמוד על אופי האינטראקציות שאתם יוצרים מחוץ לטיפול ולהבינן ובכך מאפשרת לכם להתנהל בצורה מוצלחת הן עם חייכם האישיים והן במערכות יחסים זוגיות, משפחתיות ובכלל.

הטיפול מתאים ומומלץ לאלו הסובלים מדיכאון, חרדה, קשיים חברתיים או במציאת בן/ת זוג, קשיים באינטימיות, חוסר חשק מיני, טיפול לנשים בדיכאון אחרי לידה, אם אתם חווים חוסר חשק מיני, או פשוט חשים צורך בשינוי בחיים. על כל זאת נוכל לשוחח בקליניקה.

 

בואו נעבוד על זה יחד

הפגישות נערכות באופן אישי בקליניקה שלי בת״א, ניתן להיפגש גם במרחב האינטרנטי, כל מה שאנו זקוקים לקיום הפגישה, זהו טלפון חכם או כל מכשיר אחר עם מצלמה וחיבור לאינטרנט. כמו כן, יש למצוא מרחב פרטי וזמן שקט לשיחה.

שלחו לי הודעה, או חייגו. איריס 052-861-4453

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

מוזמנים להכיר:

שמי איריס לרר– רשף ואני עוסקת שנים רבות בטיפול זוגי פסיכואנליטי ובטיפול פסיכותרפי אינדוידואלי.

מטפלת ויועצת אישית וזוגית בהפרעות חרדה, דיכאון, משברים בזוגיות, קשיים ביצירת קשר, חוסר באינטימיות, שינוי והתפתחות בקריירה ובחיים האישיים, התמודדות עם פרידה ומוות.

התמחותי היא בטיפול פסיכודינמי קצר מועד והן ארוך טווח.
אני מאמינה שאין טיפול אחד “נכון”. סוג הטיפול, הגישה, הדרך והאמצעים נקבעים לפי צרכי המטופלים. הוכשרתי כמטפלת בפסיכותרפיה דינמית אינדוידואלית מטעם אוניברסיטת חיפה ובטיפול זוגי פסיכואנליטי מטעם החברה הבינלאומית לפסיכואנליזה זוגית ומשפחתית (IACFP) International Association of Couple and Family Psychoanalysis.

במשך השנים עבדתי עם סוגי אוכלוסייה מגוונים והכרתי לעומק את מהות הבעיות, הקונפליקטים וההיבטים השונים של קשר שכל זוג חווה. שנים עבדתי במרכזים רפואיים בעיר ובפריפריות השונות שעסקו בבריאות–הנפש כמו במרפאה לבריאות–הנפש בבי”ח רמב”ם בחיפה, שם פגשתי זוגות ויחידים והנחיתי קבוצות מטופלים. עבדתי במרכזי אלימות במשפחה כמו נעמ”ת בחיפה, בהם פגשתי זוגות שחוו אלימות פיסית ו/או נפשית. הנחיתי קבוצות של נשים בנפרד ושל גברים בנפרד. עבדתי עם זוגות טרום–נישואין כמו גם עם אלו שביקשו “גירושים טובים”. כן, אפשר. אפשר גם להתגרש ולהיפרד בצורה מכבדת, הגונה וישרה.

בשנים האחרונות מטפלת בקליניקה פרטית בת״א בזוגות וביחידים.