טיפול זוגי במרכז

אני מזמינה אתכם להתקשר אלי לטלפון 052-8614453, או מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם :

*שם:

*אימייל:

*טלפון:

הודעה:

טיפול זוגי במרכז

האם האהבה יכולה להתמיד? האם ניתן להחזיר רגעים של תשוקה לתוך מערכת היחסים השגרתית, העייפה משעממת? בכל מערכת יחסים יש עליות ומורדות. זהו תהליך טבעי אותו עובר כל זוג. לעיתים אנו נקלעים למצבים קשים בין בני הזוג הנובעים מסיבות שונות. מצבים כאלה לא תמיד ניתן לעבור לבד, לפעמים צריך צד שלישי שיעזור לכל אחד לצאת מהמקום הפגוע והכועס בו הוא נמצא. בדיוק בשביל זה קיים טיפול זוגי במרכז.

בתהליך טיפול זוגי, נוכל יחד להיות מסוגלים להתמודד עם הפחדים, להניס חרדות ישנות ולבנות קשר רענן חזק ומרגש מזה שאתם חווים כעת.

אני מזמינה אתכם להתחיל עכשיו, התקשרו אלי 052-8614453 או מלאו פרטים בטופס למטה ואחזור אליכם בהקדם. 

עוד על טיפול זוגי:

במהלך העשורים האחרונים, חלה בהדרגה התעוררות תודעתית, ובני אדם נעשו מודעים יותר לעצמם, לזכותם לחתור להגשמה וסיפוק ברבדים המקצועיים והאישיים, ולאיכות חייהם באופן כללי. יותר ויותר אנשים, גברים ונשים כאחד, דואגים ללמוד, לשפר, לאמן ולטפל בתחומים שונים הזקוקים לתשומת לב בחייהם.

זה יכול להיות באמצעות יוגה, פילאטיס, אימוני כושר, אימונים אישיים עסקיים, כירופרקטיקה ועיסויים, קבוצות לימוד רוחני, רפואה סינית, וטיפולים פסיכותרפיים למיניהם. כתוצאה ישירה של עליית ערך האושר האישי, התגברה גם הבחינה של המערכת הזוגית. בעבר, כשזוג היה נקלע למשבר ביחסים, וממנו למבוי סתום בתקשורת, ולחוסר יכולת לגשר על פערים שנתגלעו, בני הזוג נאלצו להמשיך לחיות בבית מלא במתחים, מריבות, משקעים, ותסכולים, שהלכו והצטברו לכדי כעסים ואומללות רבה, עד לגירושין, או להמשך חיים בודדים, זה לצד זה, בחוסר אונים ובושה, בלא יכולת לקבל כל סיוע, אבל כיום יש ברירה אחרת, שיכולה לתת תקווה, להביא לשלום בית ולהשיב את החיים למסלולם – טיפול זוגי.

טיפול זוגי מאפשר לבני זוג שיחסיהם עלו על שרטון, לברר לעומק את מהות השבר, לפתוח ערוץ של תקשורת כנה, להעלות את הקשיים בהווה תוך התייחסות לעבר, לשנות דפוסי התנהגות ולהשיב את האמון, החברות והאהבה לביתם, עבורם ועבור ילדיהם.

טיפול זוגי באמצעות מטפל מוסמך, מנוסה וקשוב, יעניק לזוג כלים להתמודדות עם משברים עתידיים וישיב להם את היכולת לראיית האחר, להכלה, לגמישות ולוויתורים הכרחיים, למען המשך חיים זוגיים ומשפחתיים שיש בהם יציבות, תמיכה, סיפוק ואושר.

פעמים זוגות המגיעים לטיפול או לייעוץ זוגי אינם בטוחים באשר לעתיד הקשר. אם הם מגיעים מתוך משבר עמוק ייתכן ויחשבו גם על פירוק הקשר הזוגי. אם המסקנה היא על פירוק הקשר, גם הוא ראוי שייעשה תוך ליווי טיפולי /ייעוצי כדי לסיים את הקשר בצורה הכי "פחות כואבת" אם ניתן. התהליך שיעבור זוג כזה יהיה שונה באופיו מתהליך שמטרתו חיזוק ובניית הקשר, אך חשיבותו אינה פחותה. שכן, הדרך בה יסיים הזוג את יחסיו זה עם זו תשפיע בעתיד גם על איכות וסוג הזוגיות שכל אחד מבני הזוג יבנה מחדש.
לכן, פעמים מטרת הטיפול הזוגי מתבררת בהמשך תוך בירור של המטפל אישית וזוגית עם כל אחד מבני הזוג באשר למטרותיו ושאיפותיו האמתיות מהקשר.
באמצעות הקשר הטיפולי ניתן לברר דברים שבלתי אפשרי כמעט לברר לבד, או שיש חשש לומר את מה שבאמת מרגישים האחד מול השני. גם אם ההחלטה תהייה על פרידה, זו תעשה בדרך מרפאה, הגונה מכבדת וכנה. ניתן יהיה לצאת אח"כ מהקשר מחוזקים ובטוחים יותר.